SNI
Új Magyarország Fejlesztési Terv Pályázatok
A Mi nagy könyveink

Kezdőlap|2024.10.09 - Akikre büszkék vagyunk 2024-25

HEAD Teniszverseny - Narancs kategória - Meton-FC Dabas-Wellis Sportpark - I. hely Darmos Dominika

DVSC Őszi Kupa - 2017-es U8 Labdarúgás, I. hely - Kupagyőztes - Bajnokcsapat: Ferencváros - Darmos Benjámin Bátor

Atlétiaka
Évek óta tonna számra hordják haza az érmeket iskolánk atlétikai csapata.  Nincs ez máshogy ebben a tanévben is.
Gratulálunk jelenlegi és volt diákjainknak is!
Nagy Nikolett kolléganőnket idézzük:
Egy hosszú, de eredményes napot zártunk ma.
Atlétáink egy maroknyi csapata Bugyin, a Krumplifutáson indította a vasárnapot, ahol igazán szép eredmények születtek.
Denke Dani kategóriájában 2., abszolút 3. helyen ért célba.
Roszik Barnabás ugyanebben a kategóriában 5., Denke Máté pedig 7. helyen ért célba.
A lányok kategóriájában a dobogó legfelső fokát Endre Vera, 2. fokát pedig Máté Petra szerezte meg. Peer Tünde 4., Lóránt Kata 5., Peer Enikő pedig 6.-ként szakította át a képzeletbeli szalagot.
Gratulálunk nekik!
Mindemellett mindenkire nagyon büszkék vagyunk, akik erre áldozták a vasárnap délelőttjüket és teljesítették a távot!
Eközben az ország egy másik pontján, Székesfehérváron zajlott az U16-os Magyar Bajnokság, ahol Esses Laura (kicsit megizzasztva minket) 3. helyen végzett súlylökésben. Ez azt is jelenti, hogy Laura bekerült az U16-os magyar válogatott keretébe és jövő héten szombaton Horvátországba, Zágrábba utazik, hogy képviselje hazánkat.

A kemény munka, alázat és szorgalom meghozta az eredményét! Gratulálunk!

Szinte el sem kezdtük a tanévet, de diákjaink már az első héten érmeket és okleveleket szereztek maguknak. Érdekes, hogy az első két tanuló, akik sikereket értek el az idei tanévben, a 6.c osztály tagjai
Simon Dóri úszásban lett az év legjobb úszója!!!
Ispán Nimród U13-as Diákolimpia vármegyei döntőben 3. helyezést ért el!